Opolno Zdrój

CENA: 329 000 zł

Liczba pokoi: 8
Pow. całkowita: około 130
Pow. działki: 900

Opis nieruchomości

Wynagrodzenie pośrednika w cenie!

Do sprzedania nieruchomość zlokalizowana u podnóża Gór Izerskich i Gór Żytawskich, w Opolnie Zdroju, 7 minut od centrum Bogatyni. Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny z nieużytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. Forma budynku szerokofrontowa, typowa dla regionalnego, przysłupowego budownictwa łużyckiego. Konstrukcja ścian parteru zrębowo-przysłupowa. Piętro o konstrukcji szachulcowej, otynkowane. Powierzchnia domu wynosi około 130 m2, (przy podłodze więcej). Powierzchnie zostały wyliczone z uwzględnieniem redukcji z uwagi na wysokość pomieszczeń poniżej 2,20 m. Dom posiada jedno wejście od strony frontowej. Drugie na tyłach budynku.

Przestrzeń parteru stanowi obszerny hol z pięknie zachowaną ceramiczną wzorzystą posadzką, do tego są tu: dwa pokoje, kuchnia, spiżarnia oraz 3 pomieszczenia gospodarcze na tyłach.

Piętro to duży hol z wejściem na poddasze, 6 sypialni oraz łazienka.

Stolarka okienna wymieniona na PCV, centralne ogrzewanie zasilane piecem na paliwo stałe zainstalowanym w pomieszczeniu gospodarczym na parterze. Instalacja wod.-kan. z odprowadzeniem do kanalizacji miejskiej zbiorczej, woda z wodociągu. Dom posadowiony na działce o powierzchni 900 m2. Na posesji znajduje się drewniany budynek gospodarczy, całość jest ogrodzona. Dojazd do nieruchomości oświetloną drogą gminną, wzdłuż której biegnie potok o nazwie Jaśnica. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, kościół, sklepy, ośrodek zdrowia, plac zabaw oraz dawny park zdrojowy. Od pierwszej połowy XIX w. do 1957 roku miejscowość funkcjonowała jako uzdrowisko z licznymi pensjonatami, domami zdrojowymi oraz zakładami kąpielowymi. Budynek wpisany jest do rejestru zabytków.

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Henryk Krupiński licencja nr 3189.

Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela.

Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego

Dodatkowe informacje

Agent prowadzący:
Karolina Kużownik

Tel.agenta: 881 345 771

Odp. zawodowo: Henryk Krupiński

Numer licencji: 3189

E-Mail: agencja_hk@wp.pl

Cofnij