Zgorzelec

CENA: 639 000 zł

Liczba pokoi: 4
Pow. całkowita: 125
Pow. działki: ok. 160

Opis nieruchomości

OSTATNI WOLNY SZEREG !

Do sprzedania dwupoziomowe lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej z garażami na nowoczesnym osiedlu przy Placu Ujazdowskim w Zgorzelcu.

Lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej są idealnym rozwiązaniem dla młodych rodzin, chcących zamieszkać w nowoczesnym osiedlu, posiadając jednocześnie swoją własną sferę prywatności. Stale rozwijająca się okolica z piękną infrastrukturą dookoła, to jedne z zalet tego obszaru. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój, naturę oraz mieszkanie z dala od zgiełku.

Nowoczesny design budynków, jasna elewacja, wysoka estetyka wykonania oraz solidny inwestor to atuty tej inwestycji, wyróżniające ją spośród innych na lokalnym rynku.

Inwestycja oferująca mieszkania w budynku jednorodzinnym dwulokalowym położona jest w południowej części Zgorzelca przy Alei Ujazdowskiej. Osiedle projektowane jest zgodnie z nowymi trendami architektonicznymi ze zróżnicowaną zabudową różnorodnych nieruchomości: domy bliźniacze, nowoczesne budynki wielorodzinne oraz mieszkania w zabudowie szeregowej z ogrodami.

Przedmiotem oferty jest lokal o powierzchni około 125 m2 w skład której wchodzi:

na parterze:

Wiatrołap: 5,10 m²

Kotłownia: 2,88 m²

WC: 1,63 m²

Garaż: 16,01 m²

Salon z aneksem kuchennym: 38,43 m²

na piętrze:

Korytarz: 5,34 m²

Garderoba: 4,01 m²

Łazienka: 10,13 m²

Sypialnia: 12,15 m²

Sypialnia: 11,48 m²

Sypialnia: 11,80 m²

+Strych: 6,23 m²

Obszar inwestycyjny okalają rozległe tereny zieleni z nowymi ścieżkami rowerowo-spacerowymi, które z pewnością ucieszą osoby ceniące sobie cisze, spokój i naturę. Lokalizacja inwestycji jest wygodna oraz praktyczna, ze względu na dostępność w pobliżu takich miejsc, jak: szkoła podstawowa, plac zabaw, boisko, garaże, oraz sklepy spożywcze. Infrastruktura osiedla zostanie również wzbogacona o oświetlenie, ławki oraz osiedlowy, bezpieczny plac zabaw.

Szczegóły oferty w biurze.

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Henryk Krupiński licencja nr 3189.

Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela.

Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego

Dodatkowe informacje

Agent prowadzący:
Karolina Kużownik

Tel.agenta: 881 345 771

Odp. zawodowo: Henryk Krupiński

Numer licencji: 3189

E-Mail: agencja_hk@wp.pl

Cofnij