Radomierzyce

CENA: 199 000 zł

Pow. działek: 2 ha 8468
budowlane/rolne

Opis nieruchomości

Wynagrodzenie pośrednika w cenie !

Do sprzedania cztery działki zlokalizowane w Radomierzycach gm. Zgorzelec (12 km od centrum Zgorzelca).

Pierwsza z działek, rolna, oznaczona geodezyjnie numer 106 położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej numer 352 Zgorzelec - Bogatynia (przy rondzie) o powierzchni 5271 m2 w MPZP oznaczona symbolem R14.

Druga z działek, rolna, oznaczona geodezyjnie numer 137/3 zlokalizowana w pobliżu skrzyżowania drogi gminnej biegnącej przez miejscowość z drogą wojewódzką w kierunku Bogatyni. Działka płaska, kształtem zbliżona do wydłużonego prostokąta, o powierzchni 4996 m2 posiada bezpośredni dostęp do tej drogi gminnej asfaltowej. W MPZP działka oznaczona R26.

Trzecia z działek, rolna, oznaczona geodezyjnie numer 68/3, z dostępem do dwóch nieutwardzonych gminnych dróg biegnących wzdłuż północnej i południowej granicy działki, od wschodu działka graniczy z nasypem kolejowym.  Powierzchnia działki wynosi 9709 m2. W MPZP oznaczenie R20.

Czwarta z działek, budowlana w jej zachodniej części, położona bezpośrednio z dostępem do gminnej, asfaltowej drogi biegnącej przez miejscowość, oznaczona geodezyjnie numer 78, zlokalizowana jest najbliżej zabudowań. W MPZP oznaczona MN18. W przeważającej części działka rolna (R19), część rolna posiada dostęp do gminnej nieutwardzonej drogi od jej wschodniej strony.

 

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Henryk Krupiński licencja nr 3189.
Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela.
Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Agent prowadzący:
Karolina Kużownik

Tel.agenta: 881 345 771

Odp. zawodowo: Henryk Krupiński

Numer licencji: 3189

E-Mail: agencja_hk@wp.pl

Cofnij