Kunów

CENA: 2 290 000 ZŁ

Wynagrodzenie pośrednika w cenie!

działka z zabudowaniami
Powierzchnia: 12 ha 6800

Opis nieruchomości

Wynagrodzenie pośrednika w cenie!

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w Kunowie (gm. Zgorzelec). Nieruchomość stanowi rozległą działkę o powierzchni 12 ha 6800 m2 z różnorodną zabudową skoncentrowaną w jej w południowej części. Zabudowania różnego rodzaju na działce, częściowo stanowiące kiedyś pozostałości po kompleksie folwarcznym sąsiadującego z posesją renesansowego Pałacu z XVI wieku.

Do zabudowań nieruchomości należą:

1. Budynek stodoły z kamienia o powierzchni zabudowy około 460 m2 (budynek w złym stanie technicznym, bez pokrycia dachowego)

2. Nowy budynek magazynowo produkcyjny z halą po powierzchni około 180 m2 (wysokość około 3,80m) oraz mieszkaniem (pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka).

3. Budynek mieszkalny parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni około 120m2. Na parterze znajduje się hol, pokój dzienny, kuchnia, kotłownia, przestronna łazienka oraz dodatkowy pokój, piętro to hol oraz 3 sypialnie. Duży, zadaszony taras z widokiem na jeden z dwóch stawów. Centralne ogrzewanie domu zasilane za pomocą pieca na paliwo stałe, stolarka okienna drewniana nowego typu.

4. Budynek gospodarczy o pow. zabudowy około 55 m2.

Oprócz wyżej wymienionych na działce znajdują się elementy architektury ogrodowej, woliery dla ptaków i innych zwierząt. Na środku działki znajduje się większy ze stawów z wyspą i prowadzącym do niej pomostem. Mniejszy ze stawów położony jest bliżej budynku mieszkalnego.

Do nieruchomości prowadzą drogi: od południa gminna asfaltowa, oświetlona, od zachodu i północy nieutwardzone drogi gminne Od wschodu granicę działki wyznacza potok Czerwona Woda w otoczeniu starodrzewu dawnego przypałacowego parku krajobrazowego.

Szeroki wachlarz możliwości rozwoju nieruchomości jakie daje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego!

Obszar południowej części działki o powierzchni w przybliżeniu 3,5 ha oznaczony jest w przeważającej części symbolem U1 - tereny usług np. handlu (obiekty do 2000m2), gastronomii, rzemiosła, zamknięte urządzenia sportowe, hotele, niepubliczne urządzenia obsługi ludności, w tym prywatne: kliniki, domy opieki, gabinety lekarskie, gabinety odnowy i rehabilitacji zdrowia

Atrakcyjna i perspektywiczna lokalizacja dla biznesu turystycznego i powierzchni towarzyszącym tego typu obiektom. Mogą to być różne profile działalności turystycznej: hotelowa, restauracyjna, krajoznawcza, organizacja okolicznościowych imprez - część terenu oznaczona jest symbolem US1- tereny usług sportu i rekreacji z dopuszczeniem obiektów gastronomicznych i hotelowych oraz kempingów i pól namiotowych.

Pozostała część działki oznaczona symbolem ZN1 również dopuszcza posadowienie na niej budynków jednak nie związanych trwale z gruntem, po za tym na terenie dopuszcza się uprawy roślinne, zbiorniki wodne dla potrze, hodowle ryb, łowisk i retencji wodnej.

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Henryk Krupiński licencja nr 3189.
Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela.
Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Agent prowadzący:
Karolina Kużownik

Tel.agenta: 881 345 771

Odp. zawodowo: Henryk Krupiński

Numer licencji: 3189

E-Mail: agencja_hk@wp.pl

Cofnij