Niechorze

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję w malowniczej nadmorskiej miejscowości Niechorze. Zaledwie 1 minutę drogi od morza i najpiękniejszych zachodniopomorskich plaż z certyfikatem błękitnej flagi powstaje 14 ekskluzywnych apartamentów w metrażach od 26 m.kw do 40 m.kw z szerokimi tarasami na I i II piętrze lub ogródkami na parterze. Apartamenty mieszczą się w dwukondygnacyjnym budynku wraz z antresolami. Szerokie tarasy i otoczenie sosnowych drzew będzie okazją do pożądanego wypoczynku.

Apartamenty są w konfiguracji minimum dwupokojowych, każde z wyznaczonym miejscem parkingowym. Sprzedawane w standardzie deweloperskim, albo na życzenie pod klucz w dwóch Pakietach Business lub Prestige.

Apartamenty mieszczą się w budynku, który idealnie komponuje się z nadmorskim otoczeniem.

Inwestycja realizowana jest przez profesjonalny zespół P&M Development z wieloletnim doświadczeniem. Apartamenty są sprzedawane jako lokale użytkowe co pozwala na odliczenie podatku VAT dla każdego podatnika (osoby fizyczne oraz prowadzący działalność gospodarczą ) Dla właścicieli Apartamentów Modrzewiowa, którzy byliby zainteresowani wynajmem krótkoterminowym inwestor oferuje możliwość rekomendacji renomowanych firm zajmujących się obsługą najmu.

W Apartamentach Modrzewiowa poczujesz się również bezpiecznie, ponieważ teren budynku zakłada całodobowy monitoring. Dodatkowo zastosowane w nim inteligentne rozwiązania zatroszczą się o Twój komfort i odpoczynek.

Dla najmłodszych mieszkańców 10 m od Apartamentów Modrzewiowa pośród sosnowych drzew jest ogrodzony plac zabaw, a dla miłośników grilla miejsce na spotkania z przyjaciółmi. Sąsiedztwo natury stanowi unikatowy charakter lokalizacji. W obrębie apartamentów są dostępne butiki restauracje spa oraz ścieżki rowerowe. Proces budowlany jest weryfikowany przez podmiot zewnętrzny, który sprawdza jakość i etap ukończonych prac. Zakończenie budowy przewidziana jest na koniec II Q 2022 roku.

Obecnie dostępne w sprzedaży 3 apartamenty:

nr12 - 36,13 m2 - 451 625 zł

nr13 - 40,43 m2 - 505 375 zł

nr14 - 40,54 m2 - 506 750 zł

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Henryk Krupiński licencja nr 3189. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Zestawienie powierzchni:

Powierzchnia ogólna budynków wynosi 2593,9 m2

Budynek od ul. Partyzantów: powierzchnia ogólna: 1042,80 m2, pow. użytkowa: 727,25 m2

Budynek od ul. Wolności: powierzchniaogólna: 1551,10 m2, pow. użytkowa: 961,20 m2

Nieruchomość położona jest na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1864m2. Działki tworzą integralną całość o nieregularnym kształcie. Kamienice położone są w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Błachańca, terenów spacerowych i rekreacyjnych, w bliskiej odległości od przejścia granicznego. Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności hotelarskiej, bądź adaptację nieruchomości na funkcję mieszkalną.

Zapytaj:

Ofertę prowadzi

Agent prowadzący: Karolina Kużownik

Tel.agenta: 881 345 771

E-Mail: agencja_hk@wp.pl

Dodatkowe:

Agent prowadzący: Karolina Kużownik

Tel.agenta: 881 345 771

Odp. zawodowo: Henryk Krupiński

Numer licencji: 3189

Wróć