Łagów

CENA: 1 750 000 zł

Wynagrodzenie pośrednika w cenie !

Do sprzedania pięknie położona nieruchomość, w otoczeniu lasu, zlokalizowany w miejscowości Łagów (3 km od Zgorzelca). Sam dom jest perełką architektoniczną zaprojektowaną przez dr hab. inż. arch. Waldemara Wawrzyniaka, projektanta Wysokogórskiego Obserwatorium Meteorologicznego na Śnieżce. Powierzchnia domu wynosi około 300m2. Na parterze otwarta część dzienna obejmuje salon z wyjściem na duży taras, jadalnia gościnna, kuchnia z jadalnią. Na parterze znajduje się także gabinet z biblioteką i miejscem do pracy, toaleta i dodatkowy pokój gościnny z samodzielną łazienką. Na piętrze znajdują się cztery pokoje, garderoba oraz łazienka. Jeden z pokoi to duża sypialnia z własnym tarasem oraz niezagospodarowaną łazienką do własnej aranżacji. W drugim skrzydle są dwa pokoje z wyjściem na wspólny taras. Część gospodarczą domu znajdującą się na parterze stanowi kotłownia, pralnia, spiżarnia oraz schowek gospodarczy.

Dom w ostatnich kilku latach przeszedł gruntowny remont obejmujący zarówno fasadę domu wraz z ociepleniem oraz wnętrze domu. Dom wybudowany z cegły, ocieplony styropianem 15 cm. Wszystkie instalacje są miedziane. Dodatkowo budynek i posesja wyposażone są w instalację alarmową. Centralne ogrzewanie częściowo podłogowe zasilane przez ekonomiczny piec kondensacyjny oraz pompę ciepła firmy Brötje, dodatkowo infrastruktura do ogrzewania olejowego oraz węglowego, gdyby była potrzeba przełączenia.Stolarka okienna częściowo wykonana została z wysokogatunkowego drewna meranti, część z PCV.

Dom posadowiony jest się na pięknie zagospodarowanej bujną zielenią działce o powierzchni 1985 m2, do której prowadzi prywatna droga. Na posesji znajduje się wolnostojący budynek garażowy, dwustanowiskowy o powierzchni 120 m2, z kanałem. Dodatkowo przy garażu znajduje się oddzielony boks przeznaczony na składowanie drewna. W ogrodzie jest także duży basen (powierzchnia 730cm x 375cm x 132cm z wysokiej jakości pompą piaskową generującą chlor), drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią, estetyczny domek narzędziowy.. W ogrodzie znajduje się studnia, która pozwala na czerpanie wody do napełnianie basenu lub podlewania nasadzeń. Ogrodzenie posesji z elektrycznie sterowaną bramą wykonaną z metaloplastyki. Z posesji jest bezpośrednie wejście do lasu.

Nieruchomość jest pięknym, klimatycznym miejscem pozwalającym domownikom na bardzo komfortowe mieszkanie. Lokalizacja ta jest również dobrze skomunikowana z obwodnicą miasta, autostradą A4, a do centrum Görlitz można dotrzeć w zaledwie 15 minut. Dom doskonale nadaje się dla osób ceniących przestrzeń, dla dużej lub 2 pokoleniowej rodziny, a także dla chcących prowadzić w miejscu zamieszkania własną działalność gospodarczą. Nieruchomości tego typu stanowią rzadkość na lokalnym rynku.

Cena obejmuje część wyposażenia domu.

 

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Henryk Krupiński licencja nr 3189.

Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela.

Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Zapytaj:

Ofertę prowadzi

Agent prowadzący: Henryk Krupiński

Tel.agenta:  602 192 621

Odp. zawodowo: Henryk Krupiński

E-Mail: agencja_hk@wp.pl

Dodatkowe:

Agent prowadzący: Henryk Krupiński

Tel.agenta: 602 192 621

Odp. zawodowo: Henryk Krupiński

Numer licencji: 3189

Wróć