Krupiński Nieruchomości - inwestycje, mieszkania

Zrealizowane inwestycje

Kamienice ul. Wrocławska

Nowo wybudowane kamienice z windą o powierzchni 660 m2. 15 komfortowych mieszkań o powierzchniach od 28 m2 do 57 m2 w świetnej lokalizacji, idealnych na wynajem!

Zgorzelec – Przedmieście Nyskie 250 m od przejścia granicznego. Pomożemy w wynajmie, jesteśmy na miejscu.

Czytaj całość

Dwupoziomowe segmenty mieszkalne - budowa VII

Rozpoczęliśmy już kolejną inwestycję (budowa nr VII) przy ul. Pogodnej w Zgorzelcu. Jest to piąty budynek, który budujemy w tym rejonie. Inwestycja obejmuje budowę 10 mieszkań (segmentów mieszkalnych) po dwa lokale na jednej działce, oraz 4 mieszkania jedno pod drugim w segmentach zewnętrznych (po 2 w każdym).

Czytaj całość

Domy i mieszkania w szeregu przy ul.Pogodnej - budowa VI - inwestycja zakończona

Trwa budowa domów i mieszkań w szeregu przy ul.Pogodnej w Zgorzelcu. Jest to czwarty budynek, który planujemy wybudować w tym rejonie. Inwestycja obejmuje budowę 2 domów i 2 mieszkań (segmentów mieszkalnych) na trzech działkach. Klasyczna bryła budynku idealnie wpasowuje się w architekturę osiedla.

Czytaj całość

Domy w zabudowie bliźniaczej - budowa IV i V - inwestycja zakończona

Zakończyliśmy budowę, tym razem domów w zabudowie bliźniaczej z garażami. Budynki znajdują się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Zgorzelcu - przy nowopowstałej ul. Radosnej.

Czytaj całość

Domy i mieszkania w szeregu - budowa III - inwestycja zakończona

Zakończyliśmy budowę domów i mieszkań w szeregu przy ul.Wesołej w Zgorzelcu. Jest to pierwszy z czterech budynków, które wybudowliśmy w tym rejoni. Inwestycja obejmowała budowę 2 domów i 2 mieszkań (segmentów mieszkalnych) na trzech działkach. Klasyczna bryła budynku idealnie wpasowała się w architekturę osiedla.

Czytaj całość

Wiosenne mieszkania - budowa II - inwestycja zakończona

Właśnie dobiegł końca II etap inwestycji "Wiosenne Mieszkania" obejmującej budowę 4 mieszkań (segmentów mieszkalnych) przy ul. Wiosennej w Zgorzelcu. Nasza oferta jest alternatywą do mieszkania w bloku, a zarazem propozycją dla osób, których nie stać na kupno domu. Klasyczna bryła budynku idealnie wpasowuje się w architekturę osiedla.

Czytaj całość

Wiosenne mieszkania - budowa I - inwestycja zakończona

Właśnie zakończyliśmy I etap inwestycji obejmującej budowę 4 mieszkań (segmentów mieszkalnych) przy ul. Wiosennej w Zgorzelcu. Nasza oferta jest alternatywą do mieszkania w bloku, a zarazem propozycją dla osób, których nie stać na kupno domu.

Czytaj całość