Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI

Firma od 1997 roku

...założona przez Henryka Krupińskiego, rzeczoznawcę majątkowego posiadającego uprawnienia zawodowe nr 2907 w zakresie szacowania nieruchomości. Systematycznie i stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe oraz poszerza poziom swojej wiedzy uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach. Ukończył także studia podyplomowe „Wycena Przedsiębiorstw” na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w Katedrze Analizy i Diagnostyki Ekonomicznej Instytutu Nauk Ekonomicznych wydziału Inżynieryjno – Ekonomicznego.

Henryk Krupiński jest również pośrednikiem w obrocie nieruchomościami - licencja zawodowa nr 3189. Jest członkiem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, Karkonoskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych Jelenia Góra - Wałbrzych, Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i Związku Pracodawców Powiatu Zgorzeleckiego.

Małżonka - Anna Krupińska posiada licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 3188. Właściciel firmy jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej za szkody, które mogą wyniknąć zarówno w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa jak i szacowania nieruchomości. Siedziba naszej agencji mieści się przy ulicy Langiewicza 7 w Zgorzelcu.

Zakres naszej działalności:

Od 1997 roku nasza firma zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami (kupno, sprzedaż, wynajem i najem) zlokalizowanymi na terenie województwa dolnośląskiego, przede wszystkim powiatu zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego.

Od kilku lat realizujemy kompleksowe projekty związane z budownictwem obiektów mieszkalnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowe, atrakcyjne segmenty mieszkalne, położone w pełnej uroku, spokojnej lokalizacji. Zależy nam na komforcie mieszkańców, pamiętamy o ich przestrzeni do wypoczynku i rekreacji . Nasza oferta jest alternatywą do mieszkania w bloku, a zarazem propozycją dla osób, których nie stać na kupno domu. Dbamy o estetykę i jakość wykonania, współpracujemy wyłącznie ze wyspecjalizowanymi, doświadczonymi firmami, bazujemy na dobrych, sprawdzonych rozwiązaniach dzięki temu gwarantujemy, że jakość prowadzonych przez nas inwestycji jest zawsze najwyższa.

Wykonujemy również wyceny nieruchomości gruntowych, lokalowych, budynkowych, wycenę ograniczonych praw rzeczowych do różnych celów.

Główny cel:

Fachowa i kompleksowa obsługa przeprowadzanych transakcji w miłej i przyjaznej atmosferze.

Prawidłowe rozpoznanie oczekiwań i zaspokojenie potrzeb naszych klientów.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Henryk Krupiński