Kamienica nr 2 - wybór piętra

Wolne mieszkania na sprzedaż/wynajem!
Budynek wkrótce dostępny

Masz lokatę? Nie wiesz w co zainwestować? Lokata nie zapewnia Ci oczekiwanych zysków? Zarabiaj na nieruchomościach!

Szukasz mieszkania do wynajęcia? Szeroki wybór ofert!

Nowo wybudowane kamienice!

Nowo wybudowane kamienice z windą o powierzchni 660 m2. 15 komfortowych mieszkań o powierzchniach od 28 m2 do 57 m2 w świetnej lokalizacji, idealnych na wynajem! Zgorzelec – Przedmieście Nyskie 250 m od przejścia granicznego. Pomożemy w wynajmie, jesteśmy na miejscu.

Budynek wyposażony w system monitoringu, domofon, instalacje teletechniczne ze światłowodem. Budynek wyposażony w windę oraz wygodne ciągi komunikacyjne. Nowoczesna bryła, jasna elewacja budynków, przełamana akcentami w stonowanych kolorach oraz przeszklone balkony i tarasy, wysoka estetyka wykonania to elementy, wyróżniające tą inwestycję na tle innych na lokalnym rynku.

Cztery budynkido zamieszkania!

Nowe kamienice budowane są w czterech etapach. Każdy z etapów jest przygotowany do sprzedaży oddzielnie. Na naszej stronie internetowej możesz śledzić aktualne etapy kamienicy, w której mieszkania są oferowane na sprzedaż lub wynajem.

Jeśli szukasz mieszkania w dobrym stanie i cenie, to znajdujesz się w idealnym miejscu! Nasi doradcy pomogą Ci wybrać twoje wymarzone mieszkanie na terenie Zgorzelca. Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkie etapy kamienic

Wybierz budynek najeżdzając kursorem na wizualizację

Wolne mieszkania!
Wolne mieszkania!
Budynek wkrótce dostępny
Budynek wkrótce dostępny
Budynek wkrótce dostępny