Nowa inwestycja - Szeregi Plac Ujazdowski

Nowe mieszkania Zgorzelec

Lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej są idealnym rozwiązaniem dla młodych rodzin, chcących zamieszkać w nowoczesnym osiedlu, posiadając jednocześnie swoją własną sferę prywatności.

Stale rozwijająca się okolica z piękną infrastrukturą dookoła, to jedne z zalet tego obszaru.

Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój, naturę oraz mieszkanie z dala od zgiełku. Nowoczesny design budynków, jasna elewacja, wysoka estetyka wykonania oraz solidny inwestor to atuty tej inwestycji, wyróżniające ją spośród innych na lokalnym rynku.

Mieszkania w budynku jednorodzinnym dwulokalowym

Szeregi Plac Ujazdowski

Nowe mieszkania na sprzedaż!

Inwestycja oferująca mieszkania w budynku jednorodzinnym dwulokalowym położona jest w południowej części Zgorzelca przy Alei Ujazdowskiej. Osiedle projektowane jest zgodnie z nowymi trendami architektonicznymi ze zróżnicowaną zabudową różnorodnych nieruchomości: domy bliźniacze, nowoczesne budynki wielorodzinne oraz mieszkania w zabudowie szeregowej z ogrodami.

Obszar inwestycyjny okalają rozległe tereny zieleni z nowymi ścieżkami rowerowo-spacerowymi, które z pewnością ucieszą osoby ceniące sobie cisze, spokój i naturę. Lokalizacja inwestycji jest wygodna oraz praktyczna, ze względu na dostępność w pobliżu takich miejsc, jak: szkoła podstawowa, plac zabaw, boisko, garaże, oraz sklepy spożywcze. Infrastruktura osiedla zostanie również wzbogacona o oświetlenie, ławki oraz osiedlowy, bezpieczny plac zabaw.

Tutaj powstaną nowe mieszkania