Wybierz budynek najeżdżając kursorem na wizualizację

<defs> </defs>

Nowe mieszkania Zgorzelec

Mieszkania w budynku jednorodzinnym dwulokalowym

Lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej są idealnym rozwiązaniem dla młodych rodzin, chcących zamieszkać w nowoczesnym osiedlu, posiadając jednocześnie swoją własną sferę prywatności.

Stale rozwijająca się okolica z piękną infrastrukturą dookoła, to jedne z zalet tego obszaru.

Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój, naturę oraz mieszkanie z dala od zgiełku. Nowoczesny design budynków, jasna elewacja, wysoka estetyka wykonania oraz solidny inwestor to atuty tej inwestycji, wyróżniające ją spośród innych na lokalnym rynku.

Nowe mieszkania na sprzedaż!

Inwestycja oferująca mieszkania w budynku jednorodzinnym dwulokalowym położona jest w południowej części Zgorzelca przy Alei Ujazdowskiej. Osiedle projektowane jest zgodnie z nowymi trendami architektonicznymi ze zróżnicowaną zabudową różnorodnych nieruchomości: domy bliźniacze, nowoczesne budynki wielorodzinne oraz mieszkania w zabudowie szeregowej z ogrodami.

Obszar inwestycyjny okalają rozległe tereny zieleni z nowymi ścieżkami rowerowo-spacerowymi, które z pewnością ucieszą osoby ceniące sobie cisze, spokój i naturę. Lokalizacja inwestycji jest wygodna oraz praktyczna, ze względu na dostępność w pobliżu takich miejsc, jak: szkoła podstawowa, plac zabaw, boisko, garaże, oraz sklepy spożywcze. Infrastruktura osiedla zostanie również wzbogacona o oświetlenie, ławki oraz osiedlowy, bezpieczny plac zabaw.

Tutaj powstaną nowe mieszkania